• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Gold Ag për Noizyn: “Ja përse nuk e kam më vëlla”

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, ka folur për herë të parë pas shumë kohësh për raportin e tij me Noizyn. Gold AG thotë në emisionin EliteZone se ai nuk e ka më vëlla Noizyn. Pos tjerash, ai thotë se e ka pasur vëlla, por nuk e llogaritë më atë në atë mënyrë. Ai pohon se nuk ka më asnjë raport me reperin nga Shqipëria, edhe pse e ka pasur shok. “Nuk kam më asnjë lloj raporti me të, as të mirë e as të keq”, u shpreh Gold AG. Kurse, kur flet për incidentin e Noizyt me Cozmanin, ai tha se ka shpresuar që të mos i ndodhë më e keqja asnjërës palë dhe se të jetë lehtë gjithçka si nga ana e shërimit, ashtu edhe nga ana dënimit.