• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Gjen gruan në makinë me dashnorin, i kërkon ndihmë policisë: Më jepni diçka të thyej xhamin

“Më jepni diçka që të thyej xhamin”. Kjo ishte kërkesa që iu bë pesë efektivëve të policisë që kishin ndërhyrë për të neutralizuar një sherr që po bllokonte trafikun. Një burrë ka gjetur gruan e tij në makinë me të dashurin e saj dhe ka nisur të bërtasë e të kërcënojë çiftin në mes të rrugës. Kjo ndodhi në Meksikë dhe video e publikuar ne rrjetet sociale eshte bere menjehere virale, në pak ditë,
duke mbledhur mbi 3 milion klikime./ revistawho.com