• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Geti bie në kurthin e Marinës, ja si e vë në lojë ajo

Një ndër çiftet më të përfolura shqiptare Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket të jenë në periudhën më të mirë të dashurisë, madje kanë filluar t’i bëjnë edhe lojëra njëri-tjetrit.
Por, viktimë e kësaj loje ka rënë Geti i cili “u mashtrua” nga Marina sikur ajo po e fotografonte, por që në fakt çdo gjë po filmohej. Një ndodhi kjo që na ndodh shpesh me miqtë tanë, por që duket interesante kur e bën një personazh publik, gjë që vërteton se edhe Geti është si të gjithë./JetaOshQejf