• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Gazetari kapet keq me Anxhela Peristerin: Unë kam emër… dhe ti ke kopjuar

Anxhela Peristeri pak ditë më parë ka qenë e ftuar në një emision në InTv me gazetarin Klevi Kadilli, ku ky i fundit e ka ‘ngacmua’ duke e pyetur nëse i kanë ofruar ndonjëherë para në këmbim të seksit. Ndërkohë pas kësaj interviste këngëtarja ka qenë e ftuar edhe në ‘Zonë e Lirë’ dhe e pyetur nga Arjan Çani rreth përgjigjes që dha, duke thënë se ka edhe në Shqipëri që ofrojnë para për seks, Anxhela gjatë shpjegimit i është referuar gazetarit të ‘InTv’ me ‘ai djali’ dhe jo në emër, shkruan “Panorama”. Kjo duhet se e ka bezdisur këtë të fundit, i cili e ka ‘sulmuar’ gjatë emisionit të tij duke thënë se ka emër dhe se ajo ka kopjuar në këngën e saj të re.

A video posted by Kelvi Kadilli (@kelvikadilli) on

A video posted by Kelvi Kadilli (@kelvikadilli) on