• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Frikë në fluturimin për Houston, gruaja hap derën dhe hidhet nga avioni

Frikë në fluturimin e “United Airlines” që vinte nga New Orleans dhe afrohej në aereoportin ndërkombëtar “George Bush” të Houston. Një grua ka hapur derën e emergjencës dhe është hedhur nga avioni, pasi ai ka prekur tokën duke i lënë me gojë haur të gjithë pasagjerët. “Pashë gjithçka kur dera u hap dhe gruaja doli” ka thënë një dëshmitar i cili xhiroi skenën dhe e publikoi. Sipas të dhënave gruaja nuk ka marrë plagë të rënda por i është nënshtruar ekzaminimeve psikologjike.

Përshtatur nga “Il Messaggero”