• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/ Filmon “anijen fantazmë” duke lundruar, shokohet dëshmitari

Në ujërat e liqenit Superior në Shtetet e Bashkuara, është arritur të filmohet një “anije fantazmë”. Ngjarja e çuditshme është filmuar afër Michigan-it gjatë të shtunës. Në video shikohet diçka si një apo dy hije gjigante që të japin përshtypjen e një anije kozmike e cila po lundronte në ujë. Personi që e filmoi quhet Jason Asselin dhe mbeti i shokuar nga ato pamje. Në vijim video e filmuar prej tij/Jeta Osh Qef/

 

CLOSE
CLOSE