• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Festohet për Pavarësinë e Shqipërisë edhe në NBA

Dy ditë më parë në ndeshjen e luajtur mes Toronto Raptors dhe Filadelfia ’76, gjatë pushimit të ndeshjes grupi ‘Shqiponjat e vogla dha një shfaqje në nder të asaj që quhet ‘Nata e Trashëgimisë Shqiptare’ nën ritmet e këngës Kuq e zi. Ky është viti I tretë radhazi që në NBA të Kanadasë bëhen festime me rastin e festave të nëntorit.