Video/ Fansi i pazakontë i Era Istrefit dhe reagimet e çuditshme të tij


Era Istrefi njihet tashmë për famën e saj ndërkombëtare, andaj dhe numëron shumë fansa. Por njëri prej tyre duket shumë i çuditshëm.

Me këngën “Bon Bon” janë realizuar shumë video, ndër to është edhe reagimi i një djali me emrin Itsdro, i cili njihet për video-reagimet për këngët më të njohura.

Reagimin e tij për “Bon Bon” e ka publikuar në rrjetet sociale./Magazina.al

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password