• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Familja shqiptare bashkohet në Amerikë, “Sa bukur Mario” mbledh daja e teze për të suprizuar të ëmën

Nëna e grimierit të famshëm shqiptar Mario Dedivanoviç, bashkëpunëtor i ngushtë i familjes Kardashian, feston 70 vjetorin. E siç i ka lezet një familjeje të madhe shqiptare, Mario ka organizuar për të ëmën festën ideale. Ai ka mbledhur daja e teze nga Europa dhe i ka sjellë në shtëpinë e tyre në Amerikë. Me ndjekësit e shumtë në Instagram, grimieri i talentuar tregon edhe videon prekëse kur nëna e tij teksa përqafon njerëzit e zemrës, dëgjohet të thotë vazhdimisht “Nuk është e mundur”. “Zemra ime nuk është ndjerë kurrë më e lumtur në jetë. Nëna ime bën 70 vjeçe këto ditë dhe unë desha të bëja diçka speciale për të, sepse ajo është vërtetë nëna më e mrekullueshme. unë mblodha të gjithë motrat e vëllezërit e saj nga Europa si surprizë. Ajo flet me ta përditë por takohen rrallë. Ata sapo erdhën. Kjo video është 4 minuta e gjatë që nga momenti që erdhën tek dera”. shkruan ai. Më tej Mario ka publikuar edhe një video të dytë, ku shfaq gëzimin e madh në shtëpinë e tij.

 

A video posted by Mario Dedivanovic (@makeupbymario) on

 

A video posted by Mario Dedivanovic (@makeupbymario) on