• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Ervin Kurti i propozon ‘live’ këngëtares për fejesë, dëgjoni përgjigjen e saj

Mbrëmjen e djeshmë në emisionin ‘Top Show’ ka qenë e ftuar këngëtarja shqiptare Dafina Kastrati, e cila është e famshme në Gjermani dhe po synon tregun ndërkombëtar. Bukuria e saj ka rënë në sy të gazetarit Ervin Kurti, i cili nuk ka hezituar ta ‘ngacmojë’ live këngëtaren, duke i propozuar fejesë. Ai gjithashtu është ofruar t’i mësojë shqip, meqë Dafina ka probleme me gjuhën dhe në fund ajo ka pranuar. Sigurisht çdo gjë ka qenë në kuadrin e shakasë.

Dafina Kastrati dhe Rinor Kastrati, artistët shqiptarë me gjak mbretëror, në MTV, VIVA etj!

Posted by TOP SHOW on Freitag, 25. November 2016