close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Erik Lloshi dhe Alban Ramosaj me lot në sy, ja çfarë thonë për Ergi Dinin

1505172_10203037833537787_543721379_n

Këngëtari Ergi Dini humbi jetën ditën e djeshme në një aksident fatal me motor. Sot ai u përcoll në banesën e fundit mes dhimjesh dhe lotësh nga miqtë dhe të afërmit e tij. Për mikrofonin e ‘Tv1’ ka folur këngëtari Erik Lloshi i cili nga ngelur i shokuar, ndërsa Alban Ramosaj nuk ka mundur dot të shprehet pasi ka shpërthyer në lotë.

Posted by TV1 CHANNEL on Dienstag, 22. November 2016

Tags : Alban Ramosajerik lloshi
loading...