close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Eneda Tarifa siç nuk e keni parë kurrë… këndon tallava

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa_1476544208-9558281

Këngëtarja Eneda Tarifa është një ndër artistet shqiptare, e cila nuk ka dashur të ndërrojë asnjëherë stil të kënduari sa i përket muzikës, e në fakt është diferencuar gjithnjë për mënyrën e saj të veçantë.
Megjithatë, këtë herë ajo ka eksperimentuar me muzikën tallava. E ftuar në emisionin “Thumb”, Tarifës i është kërkuar nga Fatma dhe Aulona të interpretojë në këtë zhanër muzikor.

Tags : Eneda Tarifatallava
loading...