• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO EMOCIONUESE/ Vajza e Bleros në gjurmët e të atit, shikoni si këndojnë së bashku

Këngëtari i njohur nga Kosova, Blero, e ka treguar përherë dashurinë dhe përkujdesjen e madhe që ka për të bijën, Tarën. Blero ka publikuar një video shumë të veçantë në rrejtin e tij social “Instagram”, ku shafqet së bashku me të bijën duke kënduar një këngë.

“E gjithë dashuria im është për ty”- këto janë fjalët që Blero shkruan tek videoja për të bijën.

Vogëlueshja në këtë video dëshmon se i pëlqen të këndojë, edhe pse akoma nuk e dihet nëse Tara do të eci në gjurmët e të atit.

 

A video posted by bleromuharremi (@bleromuharremi) on