close
Breaking NewsLajme

VIDEO EMOCIONUESE/ Ronaldo prezantoi ‘Topin e Artë’, nëna e tij shpërthen në lot

auto_15935667_1320549594675851_1040930155_n1483823332

Cristiano Ronaldo ditën e sotme prezantoi ‘Topin e Artë’ në “Santiago Bernabeu” në prani të legjendave si: Owen, Ronaldo, Figo dhe Zidane. Gjatë prezantimit nëna e Cristiano Ronaldos, Dolores dos Santos Averio nuk ka mundur t’i përmbajë lotët e gëzimit. Kujtojmë që më parë nëna e Ronaldos ka dhënë një deklaratë emocionuese pasi ka thënë se “Vetëm unë e di sa shumë mundohet im bir për të fituar ‘Topin e Artë’ ”/syri.net

Tags : emocionueseRonaldovideo
loading...