• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Emma Stone përjeton momentin më te sikletshëm në ‘Golden Globes’, shikoni për çfarë bëhet fjalë

Emma Stone është ndjerë në siklet mbrëmjen e kaluar në “Golden Globes” teksa ka shkuar për të uruar regjisorin e filmit. Aktorja është ngritur nga karrigia e saj dhe ka shkuar për të përqafuar regjisorin e “La La Land”, Damien Chazelle pasi fitoi çmimin “Regjisori më i Mirë”. Kur Emma tentoi ta përqafonte, regjisori u drejtua nga e dashura e tij për ta puthur.

E turpëruar, Emma shihet të thotë: “Ishte shumë e çuditshme, më vjen keq”

https://youtu.be/-4qiWX2ZfC4

CLOSE
CLOSE