• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Edi Rama kapet me kopje, spoti me “ngritjen e diellit” një ide që se ku e kemi parë…

Ka pëlqyer spoti më i fundit i Partisë Socialiste, ku kryeministrit i vendit Edi Rama i kërkon shqiptarëve t’i japin besimin me votë “për një Shqipëri më të mire”. Simbolika e Ramës që me ndihmën e një vogëlusheje arrin të bëjë diellin të lindë, u duk jo pak interesante. Por jo dhe aq origjinale ama… Ditën e sotme në portale po qarkullon një tjetër video, ku historia është e njëjtë e ndryshojnë vetëm protagonistët që “ngrejnë diellin”. Bëhet fjalë për reklamën e një banke europiane, videoja e së cilës është publikuar rreth tri vite më parë dhe ne ua kemi sjellë më poshtë./ revistawho.com


CLOSE
CLOSE