close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ E premtja e zezë, në SHBA vriten dy persona

black-friday-wembl_3121002k-large_transqvzuuqpflyliwib6ntmjwfsvwez_ven7c6bhu2jjnt8

E premtja e zezë, dita që ka numrin më të madh të shitjeve në dyqane për shkak të uljes drastike nuk ka kaluar pa incidente në SHBA. Një djalë 20 vjeç u qëllua për vdekje dhe vëllai i tij mbeti i plagosur në New Jersey jashtë një dyqani. Kurse në Nevada një person u qëllua për vdekje gjatë një konflikti në parking.

loading...