• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ E la avioni, Enca Haxhia kalon natën në Mynih me kushëririn e koleges

Ditën e djeshme ju raportuam se këngëtarja Enca Haxhia kishte mbetur në Mynih pas anulimit të fluturimit të saj. Ajo publikoi një foto në internet ku shfaqej në shoqërinë e një mashkulli dhe shënonte se ndihej shumë e lumtur. Nëse identiteti i mashkullit që ishte me Encën kishte mbetur mister, tani jo më. “Epxress” mëson se ajo ka qenë e shoqëruar nga Albert Radi, kushëri i këngëtares Rozana Radi. Burime të ‘Express’ kanë siguruar videon ku shihen Enca dhe Alberti shumë të afërt më njëri tjetrin, madje në një rast Alberti i thotë asaj që t’i lëvizë edhe “vithet”. Çifti eshte parë shumë të afërt më njëri – tjetrin dhe nuk dihet se a është kjo ndonjë lidhje e re e Encës apo të dy kanë vetëm një shoqëri dhe asgjë më shumë.