VIDEO/ Dy këngëtaret shqiptare shkëmbejnë puthje në buzë në kryeqytetin italian


Këngëtarja dhe sipërmarrësja, Rezarta Shkurta ka zgjedhur kryeqytetin e Italisë, Romën për të kaluar natën e ndërrmit të viteve, nën shoqërinë e mikesësh së saj, Zajmina Vasjarit. Tashmë dihet që shoqëria e tyre nuk është më vetëm mes kolegesh, ato kanë plot 20 vite që ndajnë miqësinë me më njëra-tjetrën, që në moshën 10 vjeçare. Shkurta ka postuar një video në rrjetin social ‘Instagram’, e cila është duke shkëmbyer puthje në buzë me Zajminën, pranë Koloseut. Padyshim që janë puthje shoqërore dhe duket se dy këngëtaret po kalojnë shumë mirë bashkë.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password