VIDEO/ Dua Lipa publikon këngën e re, ja me cilin këngëtar të famshëm bashkëpunon


Bëhuni gati për ta kërcyer. Kënga e re e Dua Lipës me Sean Paul, “No lie” të merr me vete në ritmet R&B. E prezantuar më parë audio, “No lie” tashmë vjen edhe me videoklip. Është një video krejtësisht hipnotizuese ndërsa Paul dhe Lipa lëvizin në një holl pasqyrash, ndërkohë që refreni përsërit shprehjen slang “it’s gonna be lit tonight”, që përdoret për të përshkruar kulmin e një feste dhe që mund të përkthehej “do të jetë name sonte”, edhe pse frekuentuesit e rregullt të jetës së natës mund të kenë ndonjë variant më të përshtatshëm./revistaclass

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password