VIDEO/ Djali i vetëm i këngëtarëve bën 22-vjeç, shikoni surprizën…


Çifti i artistëve nga Kosova Mihrije Braha dhe Naim Abazi festojnë sot përvjetorin e lindjes së djalit të tyre të vetëm. Platori është bërë 22-vjeç. E pikërisht në skenën e shoW-t të të dy prindërve të tij, i kanë dedikuar një suprizë. Stafi i “Odeon” janë mbledhur në skenë afër pianos dhe i kanë kënduar Platorit “Shumë urime për ty…”. Këtë moment të veçantë dikush e ka xhiruar dhe vetë Mihrija e ka ndarë me miqtë virtualë. Mihrija dhe Naimi janë ndër çiftet më jetëgjatë në showbiz-in shqiptar. Ata duken njësoj të lumtur e të dashuruar ndonëse kanë kaluar dekada bashkë, e shpesh ju kërkohet të japin receta me sekrete për martesë të suksesshme.

1622617_10204186403038380_4687228408328180730_n

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password