• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ DJ Dalool feston ditëlindjen me Florin, Ledrin, Klajdin dhe Vicky-n… Ja si e urojnë djemtë e famshëm

Dj Dalool, Dj i njohur për bashkëpunimet e tij të shumta e mjaft të sukseshme me këngëtar të njohur të muzikës shqiptare, sot ka ditëlindjen. Ai e ka festuar mbrëmjen e djeshme duke pritur orën 12, nën shoqërinë e miqëve të tij si Flor Mumajesi, Ledri Vula,Klajd Haruni Dj Vicky etj. Në videon e publikuar nga ai shihet se djemtë po argëtohen duke i kënduar Dj, shumë urime për ty. Për më tepër ndiqni videon:

A video posted by djdalool (@djdalool) on

A video posted by djdalool (@djdalool) on