close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Deputeti i pasur kosovar braktis Kuvendin dhe del në rrugë, ja çfarë bën ai

largea_faton-topalli1375107314

Faton Topalli është një prej deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje në Kuvendin e Kosovës. Ditën e sotme deputeti ka postuar një video në rrejtin social “Facebook”, në të cilën shfaqet në një cep rruge duke i rënë firzamonikës dhe përpara këmbëve të tij ndodhej një kuti për të mbledhur të holla. Topalli ka dashur të japë një mesazh shumë të rëndësishëm tek kolegët e tij i cili është “Ka mundësi të ndryshme për të fituar para, e jo me Korrupsion”. Gjithashtu mund të themi se pasuria e deputetit është e majme duke u bazuar në deklarimin zyrtar që ai ka bërë.

 

Tags : Deputetfaton topalli
loading...