• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Deklarata surprizuese e Getinjos: Po do të luaja në një film porno

Reperi që po bëhet mjaft i njohur kohëve të fundit, Getinjo, nuk ka shumë kohë që ka lançuar këngën e tij “O moj pare”, ku ky i fundit i këndon parasë dhe gjithçkaje do bënte për të fituar para.

Për të ditur më shumë se çfarë do të bënte Getinjo për para, ai është rrëfyer në emisionin “Thumb”. Getinjo është pyetur nëse do të pranonte që të luante një rol në një film porno për para. “Po do ta kisha pranuar ndonjë farë roli, Kazanova i ri…” – është shprehur Getinjo për “Thumb”.