VIDEO/ Dasma shqiptare me Ferrari 300.000$ & VIP Hummer të lë pa fjalë


Sezoni i verës që lamë pas ishte njëri prej sezoneve në të cilat dasmat kosovare nuk patën të ndalur dhe për dallim nga e kaluara kur dasmorët bënin një rrugë të gjatë deri te familja e nuses tani është më ndryshe. Familja nga Malisheva këtë verë morën nusen me disa makina tejet luksoze të cilat lanë gojëhapur të gjithë ata që i panë teksa kalonin rrugën. Në videon që shihni më poshtë shihni se si dasmorët nga Malisheva me makinat super të shtrenjta morën nusen, kjo video është e siguruar pikërisht nga Xati Production, të cilët edhe bënë xhirimin në tërësi të kësaj dasme, shkruan ‘Express’.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password