• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/ Dashuria më e madhe e Granit Xhakës

Vetëm pak ditë më parë, futbollisti shqiptar Granit Xhaka sëbashku me Alexis Sanchezin surprizuar disa fëmijë që ndjekin karrierën si futbollistë. Por Xhaka ka treguar edhe në një restorant, se i do shumë fëmijët. “Është një ndjenjë shumë e bukur kur i sheh fëmijët të gëzuar dhe dëgjon qeshjen e tyre gazmore”, shkruan ai në këtë video që ka postuar në rrjetet sociale.

?It is such a beatiful feeling to see happy children and hear their cheerful laughter! ?⚓#GX29

A video posted by Granit Xhaka (@granitxhaka) on