close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Çudit Stresi: Blendi Fevziu është mafioz

stresii

Reperi Stresi ishte sot i ftuar në emisionin “Fun Day” në In Tv. Gjatë bisedës, këngëtarit i janë vënë përballë disa foto personazhesh dhe i është kërkuar të bëjë nga një koment për secilin. Stresi deklaroi se i ka mbetur hatri me Çiljetën, se ka shumë respekt për Mozzik dhe Grida Dumën dhe se e ka shumë shok Ledrin. Mirëpo komenti më i papritur ishte ai për drejtuesin e “Opinion” Blendi Fevziu. “Blendi Fevziu është mafioz” tha Stresi duke qeshur.

http://dai.ly/x51yzjs

Tags : Blendi Fevziustresi
loading...