• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/ Cozman harron sherrin dhe thotë: “Pa neve nuk ka lek, nuk o hit, nuk ka skandal”

Reperi Cozman e ka lenë pas krahëve sherrin me kolegun Noizy dhe i është kthyer muzikës me një këngë të re. Këtë herë ai ka qenë i ftuar në projektin e Onat (një tjetër reper i Babastars) dhe dyshja sapo ka publikuar këngën “Aviona”. Edhe kjo këngë (ashtu siç është çdo këngë e reperave shqiptar) tregon mburrjet dhe lëvdatat që ata i bëjnë vetes, duke thënë se janë më të mirët. Një nga vargjet e këngës thothë se: Pa neve nuk ka lek, nuk o hit, nuk ka skandal…