• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Capital T i shpërndan 500 euro-sha publikut në Ferizaj

Reperi i njohur Capital T, në bashkëpunim me Elvana Gjatën dhe 2po2, gjatë muajve të verës lançuan këngën “Lejla”, e cila u kthye në një nga hitet e momentit. Të gjithë ishim kurrioz për kuptimin e titullit “Lelja”, por tashmë dihet që bëhët fjalë për valutën 500 euro. Kohët e fundit Capital T ka qenë mjaft i angazhuar me koncerte, i cili ka ndarë me fansat një nga momentet ku ai ishte duke perfomuar. Në videon e postuar në rrjetin social “Instagram”, reperi shfaqet duke hedhur mbi publikun “Lejla” të improvizuara. Besoj se të gjithë do të donin në ato momente që të ishin të vërteta.

 

A video posted by Capital T (@truekapo) on