• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Burri godet me grushta në fytyrë gruan në autobus, pasagjerët nuk reagojnë fare

Një video e tmerrshme po qarkullon nëpër internet, ku një burrë shihet duke goditur në fytyrë një grua në një autobus të mbushur me pasagjerë, të cilët për asnjë moment nuk ndërmarrin asgjë dhe sillen thuajse nuk po ndodh asgjë e keqe.

Dyshja po udhëtonin me autobus për në qytetin Lviv në Ukrainë, kur burri fillon ta godasë gruan e pafuqishme, transmeton Telegrafi.
Burri që dyshohej se ishte i dehur, dëgjohet duke i bërtitur gruas në vesh para se ta godiste disa herë në fytyrë pa kurrfarë paralajmërimi.

Por edhe pse ajo mundohej të mbrohej duke e mbuluar fytyrën me dorë, gruaja nuk i shpëton shuplakave dhe grushtave të njëpasnjëshëm.

http://https://youtu.be/sxwcFw9GWdg