close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Borë në Tiranë, Ami sjell pamje nga vila e re

ermal-mamaqi

Mëngjesin e sotëm, Tirana është zgjuar e zbardhur nga bora si rrallë herë dhe Ami nuk ka hezituar të filmojë momentin kur është zgjuar dhe ka parë që bora kishte mbuluar një nga zonat më luksoze të Tiranës. Ami, Ermali dhe vogëlushi i tyre i bukur, Joeli kanë vetëm disa ditë që janë banorët më të rinj të këtij fshati me vila në periferi të Tiranës./revistawho.com

 

 

A video posted by Ami Event (@amardatoska) on

Tags : AmiboreErmalvile
loading...