Video/ Bleona në Abu Dabi bën të lumtur…


Këngëtarja Bleona Qereti ndodhet në Abu Dabi. Këngëtaren që e duan të gjithë e kanë ftuar të bëhet pjesë edhe e një fejese mes dy të dashuruarve. Për më shumë shihni videon:

Rines dhe Trimit i uroj jete te lumtur #albaniansareevrywhere 🇦🇱

A post shared by Bleona (@iambleona) on

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password