close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Astrit Patozi me kitarë në dorë, këndon për Sokol Olldashin

olldashi-patozi

Momente emocionuese ato që deputeti demokrat Astrit Patozi ka ndarë me gjithë miqtë dhe ndjekësit e tij në faqen e vet në Facebook. Ai shfaqet ashtu si nuk e keni parë kurrë më parë, duke kënduar këngën e shkruar në kujtim të ish-ministrit të ndjerë Sokol Olldashit. Këngen që po këndon Patozi e ka kënduar artisti Aleksandër Gjoka kur u kujtua 1 vjetori i ndarjes nga jeta të Olldashit, shkruan “Panorama”. Teksti i këngës është shkruar nga vetë Patozi dhe Florion Mima.

Posted by Astrit Patozi on Samstag, 19. November 2016

Tags : astrit patoziSokol Olldashi
loading...