• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Ardit Gjebrea nga Gjiri i Lalëzit: Po bie borë në bregdet

Ditët e fundit është thënë shumë shpesh nga meterologët se moti në të gjithë Shqipërinë do të përkeqësohet, saqë do të ketë dhe rreshje dëbore në zonat bregdetare. Para disa mintuash dolën fotot e para ku shikohej qyteti i Durrësit i mbuluar nga bora, fenomen që rrallë herë ndodh në atë qytet. Producenti, Ardit Gjebrea, ka postuar një video në rrjetin social ‘Instagram’, i cili është duke u kthyer nga shtëpia e tij që ndodhet në Gjirin e Lalëzit ku vihet re dëbora që po bie në qytetin e Durrësit.

“Borë në bregdet”- shkruan Gjebra përkrah videos

 

A video posted by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

CLOSE
CLOSE