close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Anxhela Peristeri: Në Shqipëri ofrojnë seks me para…

14517606_1107814455921173_6344665685586669582_n

Anxhela Peristeri ka dhënë një intervistë për ‘InTv’ ku ka folur ‘gjatë e gjerë’ për jetën e saj dhe karrierën. Ndër të tjera gazetari ka tentuar ta ‘ngacmojë’ me pyetje pikante por Anxhela ka qenë e rezervuar mirëpo ka pranuar se ndodh që femrave t’u kërkojnë seks me para dhe ato të pranojnë, por përjashton veten nga kjo situatë pasi thotë se nuk i ka ndodhur.

Tags : Anxhela PeristerideklarataparaSeksShqiperi
loading...