• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/ Anxhela Peristeri: Më mirë punoj pastruese se sa seks për para

Këngëtarja e njohur, Angela Peristeri ka folur në emisionin “Zonë e Lirë” për deklaratën e saj që shkaktoi mjaft debat.

Peristeri në intervistën e dhënë pak ditë më parë për “Intv”, deklaroi se shumë femrave këngëtare u ofrohen para për seks.

Këngëtarja e pyetur nëse ndodh në Shqipëri që vajzave të njohura u ofrohen para, ajo pranoi se ekziston një fenomen i tillë.

E ngacmuar nga gazetari, Arjan Çani, këngëtarja tha se asaj personalisht nuk i ka ndodhur një rast i tillë. “Që ke qejf është gjë tjetër, që e bën me lek është gjë tjetër.”, u shpreh Anxhela.

“Me lek nuk do ta bëja kurrë, do punoja dhe pastruse”.

http://https://youtu.be/BNsKdsneWJc