close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Ami tregon si janë pritur Krishtlindjet në shtëpinë e saj

auto_ami1425571704

Këto festa janë pritur me shumë gëzim edhe në familjen e Amit dhe Ermalit. Ajo ka ndarë me fansat e saj një video, që tregon atmosferën e Krishtlindjeve në shtëpinë e saj dhe në sfond është kënga e krishtlindjeve, me të cilën Ami përkujton edhe legjendën e muzikës botërore George Michael, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme në mënyrë të papritur.

 

 

A video posted by Ami Event (@amardatoska) on

Tags : Amarda Toskakrishtlindje
loading...