• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Aktorët e famshëm shkëmbejnë puthje të nxehta në ‘Golden Globes’

Dy aktorët me famë botërore, Ryan Reynolds dhe Andrew Garfield u shndërruan në kryeartikullin e mediave sociale, pas puthjes së tyre në buzë gjatë ceremonisë në “Golden Globes’. Çdo gjë ndodhi kur Ryan Gosling doli të merrte çmimin e aktorit më të mirë për performancën e tij në “La La Land”. Reynolds dhe Gosling ishin konkurrentë për të njëjtin çmim në komedi dhe mjuzikëll, por ky i fundit arriti t’ia rrëmbente trofeun./revistawho.com

https://youtu.be/-g39TS1ZKHQ