close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Aksident në Durrës, pëmbyset makina me pasagjerët brenda

aksident2

Një tjeter aksident i frikshëm ka ndodhur në autostradë në hyrje të Durrësit. Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar jashtë saj. Ne nje video të publikuar nga “Harta Digjitale e Aksidenteve Rrugore”, shihet Policia dhe ndihma e shpejtë që mundohen të nxjerrin pasagjerët nga mjeti.

Tags : aksidentdurres
loading...