Video/ A po bëhet baba Majk?! Ja reagimi i reperit kur e pyesin


Po përflitet kohët e fundit se reperi Majk do të bëhet baba. Ai dhe e dashura e tij, Majlinda thuhet se do të bëhen prindër, por asnjëri prej tyre se pohon këtë fakt. Për më shumë shihni videon e mëposhtme realizuar nga Prive:

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password