Video/ 7 ditët e Jonida Vokshit, ja filmi i saj i ri


Moderatorja dhe aktorja e dashur, Jonida Vokshi do të keni mundësi ta ndiqni së shpejti në kinema. Ajo interpreton në filmin “7 ditë” të regjisorit, Erion Bubullima. Filmi do të shfaqet së shpejti në kinema dhe është një prodhim i Digitalb. Bukuroshja e ekranit sapo ka përfunduar shfaqjen e saj në teatër “Kujtesa e ujit” si dhe ka nisur programin e saj “Thurje” në Digitalb.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password