• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO +18/ E tmerrshme, ja si kryhen operacionet plastike të të pasmeve

Një kirurg plastik, Siamak Agha, ka përfituar nga rrjetet sociale për të ‘reklamuar’ punën e tij. Përmes këtyre pamjeve ai tregon se si bëhen operacionet për rimodelim e të pasmeve, duke përdorur yndyrën e trupit në pjesët që nuk janë të dëshirueshme dhe duke e shtuar në fundshpinë, shkruan “Panorama”. Gjithashtu një mënyrë tjetër është ajo përmes injeksioneve.

39287ea200000578-3824751-dr_agha_also_worked_on_one_danish_patient_who_opted_for_a_brazil-m-8_1475752760027-1

39287e9e00000578-3824751-sharing_before_and_after_pictures_of_a_patient_who_had_undergone-m-9_1475752819810-1

39287eb500000578-3824751-one_patient_had_a_brazilian_butt_lift_using_fat_from_several_are-m-13_1475753065023

39288ee200000578-3824751-the_immediate_after_photographs_of_dr_agha_s_anonymous_florida_p-m-12_1475752976811-1