• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Victoria Beckham: Unë nuk kam jetë sociale!

Ajo është një nga femrat më të arritura dhe të suksesshme të showbizit. Bëhet fjalë për Posh Spice Victoria Beckham, e cila është tashmë një nga stilistet më të njohura në botë. Por për Sunday People “Posh Spice” ka thënë se ajo nuk ka jetë sociale. “Unë nuk kam jetë sociale, David dhe katër fëmijët tanë janë gjithcka kam dhe atyre iu kushtoj kohën më të madhe. Mua dhe David nuk na pëlqen të dalim, ne e kalojmë pjesën më të madhe të ditës pranë familjes sonë duke u marrë me fëmijët tanë”, ka thënë Victoria.

On hand: Mother-of-four Victoria Beckham likes to look after her children herself - even at the expense of her social life