• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Victoria Beckham: ‘Nuk më mungon aspak Spice Girls’

Ajo ka qënë pjesë e një prej grupeve më të famshme të viteve 90′ por këngëtarja e kthyer tashmë në stiliste, Victoria Beckham është shprehur për “Vogue Australia” se asaj nuk i mungon aspak koha kur ngjitej në skenë dhe përformonte me Spice Girls.

Teka duket e mrekullueshme për kopertinën e numrit të fundit të kësaj reviste, 42- vjeçarja ka rrëfyer: “E kam shijuar shumë kohën me Spice Girls dhe ende flas me vajzat. Ajo kohe ishte shumë e bukur por jo, nuk më mungon aspak performimi në skenë”. Në këtë intervistë ajo ka folur gjithashtu se sa e vështirë është për të. të qënurit një grua, nënë dhe një biznesmene por Victoria ka vlerësuar bashkëshortin e saj për mbështetjen e madhe që ai i jep.