• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Victoria Beckham: Harper ka jetë sociale më të mirë se unë!

Para pak ditësh në një artikull për “The Sun” Victoria Beckham, ka treguar se ajo nuk ka jetë sociale, pasi kohën më të madhe ia kushton familjes së saj. Por në një intervistë të fundit për “Vogue Australia”, Victoria Beckham ka treguar se vajza e saj, Harper ka një jetë sociale më të mirë se ajo.

“Harper ka një jetë sociale më të mirë sesa unë”, ka thënë stilistja 42-vjeçare, duke shtuar se 5-vjeçarja ka shumë shokë dhe shoqe. “Harper mëson shumë në shkollë dhe është shumë e shoqërueshme, kështu që ka shumë miq”.

Image result for victoria beckham harper