• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Vetëvritet modeli i famshëm i klipit të Lady Gagës, postimi i tij i fundit është tronditës

Modeli Rick Genest i njohur si ‘Zombie Boy’ i ka dhënë fund jetës së tij mbrëmjen e kaluar.

Rick u bë i njohur për pjesëmarrjen e tij në videoklipin “Born this way“ të këngëtares Lady Gaga. Ai njihej gjithashtu për tatuazhet e shumta me të cilat kishte mbuluar gjithë trupin. Ato që dallonin më shumë ishin tatuazhet e tij në fytyrë, ku kishte bërë një kafkë për ta mbuluar.

Modeli 32-vjeçar vuante nga probleme me shëndetin mendor dhe thuhet se ky ka qenë shkaku i vetëvrasjes së tij. Por ajo që ka tronditur njerëzit është postimi i fundit i modelit.

Në një foto në  ‘Instagram’, modeli ka publikuar të një pamje të errët dhe një rreth drite në qendër. Postimi është bërë publik pas vdekjes së tij dhe mendohet se ai mund të ketë përdorur ndonjë aplikacion për ta skeduluar postimin./revistawho.com