• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vesa Luma tregon dhuratën që do u bëjë të gjithëve këtë fundjavë (FOTO)

Kanë kaluar 7 muaj nga kënga e fundit e Vesa Lumës “Sa mall”. Ajo i mungoi për një kohë të gjatë skenës pasi u bë nënë, por këngëtarja ka vendosur që këtë muaj të publikojë projektin e radhës. Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shkruan se kënga e re do vijë si dhuratë për të gjithë të shtunën kur është edhe ditëlindja e saj. “Po sikur tua bëj unë një dhuratë për ditëlindjen time këtë vikend”, -shkruan Vesa. Ajo ka zbuluar edhe titullin e këngës e cila do të quhet “Ti zemra ime” dhe do të vijë në bashkëpunim me Ervin Gonxhin./revistawho.com

CLOSE
CLOSE