• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vesa Luma dhe Big Basta më të dashuruar se kurrë, shkëmbejnë puthje pasionante me njëri-tjetrin

Vesa Luma dhe Big Basta, çifti shumë i dashur për publikun prej disa kohësh kanë nisur një jetë të re larg, në Zelandën e Re. Dyshja e artistëve duken po aq të dashuruar, për të mos thënë edhe më shumë se ditën e parë. Ka qenë vet këngëtarja e cila ka publikuar video dhe foto ku ata shfaqen duke shkëmbyer puthje pasionante me njëri – tjetrin. Po Lian, djali i tyre bukurosh ku ishte ndërkohë? Shpresojmë dhe urojmë të ketë qenë i pranishëm për të përjetuar lumturinë e prindërve të tij.

CLOSE
CLOSE