close
Breaking NewsLajme

Vëllezërit Xhaka publikojnë foto nga fëmijëria, shikoni si dukeshin ata

68a7048e0b3961244a813bac51a8f0cc

Ata janë dy futbollistë shumë të suksesshëm. Njëri luan me Arsenalin e tjetri me Baselin e Zvicrës. Ka qenë Taulant Xhaka ai që ka publikuar para disa minutave një foto të vjetër ku shfaqet me vëllain Granit. “Unë dhe vëllai im”, -shkruan Taulanti i cili në foto duket shumë fëmi i qeshur./revistawho.com

Me and my brother @granitxhaka❤❤❤ #Xhaka34#Xhaka29#Xhakapower#LaFamilia @tx.34

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Tags : granit xhakataulant xhaka
loading...