Veliaj celebron Princ Lekën dhe Elian, shkëmbimi i unazave dhe puthja (FOTO)


Përfaqësuesit e lartë të të gjitha komuniteteve fetare kanë bekuar çiftin dhe pas celebrimit të bërë nga Erion Veliaj, Elia Zaharia dhe Princ Leka kanë shkëmbyer unazat. “Ju shpall burrë dhe grua”, tha Veliaj dhe këtë e pasoi puthja në faqe e Princit për Elian. Nga emocionet, u pa se Princit iu deshën disa sekonda kohë për t’ia vënë unazën në gisht bashkëshortes së tij.

image image image image image image image image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password